گرانا بتن | درباره ما

گروه شیمیایی گرانا بتن در سال 1369با توليد عایق های رطوبتی و پلاستوفوم خط تولید خود را راه اندازی کرده و در سال 1383در زمینه تولید افزودنی های بتن توانست با پیشرفت های روزافزون در سال های متمادی شعبات خود را در ایران گسترش دهد. با توجه به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تولیدات بومی و حمایت از آن باید صورت پذیرد. و با تولید محصولات ایرانی با کیفیت در بازار ایران و دیگر کشورهای همسایه توانست به خوبی بدرخشد. گروه شیمیایی گرانا بتن با اخذ گواهی نامه های اروپایی، تعاملات سازنده و نزدیکی با سازمان ملی استاندارد ایران برقرار کرده و همچنین توانسته است با دیگر کشورها نظیر ارمنستان، گرجستان، عراق، امارات متحده عربی همکاری کند.و با تولید افزودنی های بتن، چسب های کاشی، ملات های سیمانی، روانساز های بتن و با بهره گیری از فناوری های نوین و جلب رضایت مشتری توانسته است به سازندگی و پویایی برسد. با افتخار تمام می توانیم بگوییم که مشتری مداری، ارائه خدمات درست و پایدار شعار ما می باشد و در راستای آن قدم برداشته و تلاش می کنیم. گروه شیمیایی گرانا بتن با تکیه بر تکنولوژی روز و توان داخلی، به منظور دست یابی به اهداف و ماموریت های خود، حرکتی پویا و پیوسته را برای ایران و فرزندان آینده این سرزمین، مد نظر قرار داده که آن را مرهون رعایت اصول، قواعد و استانداردهای جهانی در مدیریت و کیفیت تولیدات در سطح بین المللی است.آینده پیش روی ماست و آنچه را فخرفروشانه به انتظاریم نشانه هایی از همان سربلندی و عظمتی است که از آن ما و برای ماست.

deconsult image
  • افزودنی بتن
  • افزودنی ماده‌ای به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر (گَرد) يا مايع (آبکی)، به عنوان يکی از مواد تشکيل‌دهنده بتن و برای اصلاح خواص بتن، کمی قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل از ريختن به آن افزوده می‌شود.

  • نوار آب‌بندی
  • نوار آب‌بندی و یا نوار تفلون یا نوار PTFE یکی از لوازمی است که در لوله‌کشی به کار برده می‌شود. نوار آب‌بندی، نواری کم ضخامت از جنس پلی تترافلوئورواتیلن می‌باشد که برای آب‌بندی محل اتصال لوله‌های حدیده شده از آن استفاده می‌شود.

  • اسپیسرهای پلاستیکی
  • از جمله مهمترین عوامل تسریع کننده خوردگی علاوه بر سایر پتانسیل های لازم ، کاهش و کم بود کاور و پوشش میلگرد در بتن می باشد. این امر می تواند به علت نقص اجرا ، عدم دانش و سخت گیری و لحاظ استنداردها و نیز استفاده از فضا سازهای نا مناسب و ناپایدار می باشد.

  • هوازای بتن
  • هوازای بتن با هدف ایجاد حباب های میکروسکوپی ، کنترل شده و به صورت جدا از هم در بتن به کار می رود. استفاده از این ماده سبب افزایش مقاومت بتن در برابر تنش های ناشی از انبساط و انقباض در اثر ذوب و انجماد آب وتورم ناشی از واکنش مواد قلیایی می شود.

standards

CPD(Construction Product Directive)
ISO/FDIS 10002:2014
ISO 9001:2008

مشاوران ما